• - Алмазне сверління, буріння в Дніпрі

Алмазне 

сверління, буріння отворів

без бруду та пилу

Монтаж рекуператорів

Алмазне свердління та монтаж рекуператорів

 

 

 

ГАРНИЙ ІНСТРУМЕНТ — ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ РОБОТИ

 

При виконанні робіт з монтажу рекуператорів різного типу ми використовуємо тільки перевірений часом високоякісний інструмент відомих світових брендів Cardi, Eibenstock, Makita. Cedima.

 

 

 

 

 

Залежно від матеріалу стінової конструкції, використовується або бурова установка Cardi, або ручна установка алмазного буріння Eibenstock ETN 162/3, що виконує отвори ідеальної геометричної форми, без сколів і тріщин, з мінімальним шумом і з неперевершеною швидкістю. Технологія алмазного буріння застосовується в таких цілях:

 

  • монтаж системи вентиляції та кондиціювання повітря;
  • монтаж системи опалення, водопостачання чи каналізації;
  • буріння ніш для встановлення елементів системи відеоспостереження;
  • Створення дверних та віконних отворів у стінах або перекриттях та інші види робіт.

 

 

 

 

 

 

Одна з найпотужніших у своєму сегменті, установка алмазного буріння Cardi з похилою стійкою, що дозволяє виробляти отвори, діаметром від 62 мм до 320 мм під різними кутами нахилу.
Вона використовується для роботи в конструкціях, виконаних з армованого бетону, граніту, буту, керамічної цегли та інших твердих кам'яних порід та матеріалів, завтовшки до двох метрів.

 

 

 

 

 

 

Ручна установка Eibenstock ETN 162/3 застосовується для буріння отворів у стінах, виконаних із силікатної цегли, ракушняка, саману, стінах із коміркових бетонів, діаметром від 12 мм до 202 мм, товщиною до 150 см.

 

 

 

 

 

 

 


 

Ріжучі алмазні сегменти коронки охолоджуються або водою, або повітрям, при цьому відпрацьовані вода і пил відводяться зі стіни професійним будівельним пилососом Starmix 1425, що виключає попадання її за зону монтажу.

Тим самим немає ніякої необхідності закривати меблі плівкою або прибирати весь офіс або квартиру після закінчення робіт.

 

 

 

 

 

Спеціалісти нашої компанії здійснюють індивідуальний підхід до кожного замовлення, залежно від цільового призначення приміщення, де рбиться отвір або встановлюється рекуператор.

Проектувальники або монтажники (якщо проект не вимагається) визначають найкраще місце встановлення рекуператора для правильного повітрообміну у Вашому приміщенні.
Після встановлення, проводимо інструктаж з експлуатації приладу, ведемо сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Галерея наших робіт